Ana sayfa

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Shenzhen Ruiyihong Tech Co, Ltd, Shenzhen Çin'de bulunan, 2009 yılında kurulan, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile Akıllı Uzaktan Kumanda Bait Tekneler üreticisidir. Çeşitli patentler, CE ve diğer sertifikalarımız var.

Başlangıçta tam dijital dubleks, GPS otomatik navigasyon yelken, elektronik pusula ve diğer gelişmiş teknolojileri daha akıllı hale getirmek için ürüne uygularız. Ayrıca, balıkçılık için yeni bir eğlence getirmek için LCD ve balık bulucu ekran işlevselliği ile yeni uzaktan kumanda ahizesi araştırır ve geliştiririz.

İleri teknoloji, yüksek kalite, uygun fiyat ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın bir şekilde tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilmektedir.
Yem tekne kalite kontrol:
PCB prosedürü: macun ----- test ----- sürekli 72 saat yüksek sıcaklıkta yaşlanma atölyesinde test edilmiştir ----- test tekrar ----- depo girin.
Yem tekne prosedürü: ----- test iç mekanlarda ----- gölde test ----- test tekrar kapalı ----- paketi.

Ürünlerimizi yalnızca kendi ülkelerinde veya bölgelerinde kendi çıkarlarını korumak için özel ajans haklarına sahip olan distribütörlere satıyoruz. Her distribütör için OEM servisi sunulmaktadır.


Biz yerel acenteler olabilir dünya çapında distribütörler arıyoruz. Biz gelecekteki iş işbirliği ve karşılıklı başarı elde etmek için bizimle irtibata geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Kartal Bulucu

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

Shenzhen Ruiyihong Tech Co, Ltd, Shenzhen Çin'de bulunan, 2009 yılında kurulan, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile Akıllı Uzaktan Kumanda Bait Tekneler üreticisidir.Biz birkaç patent, CE ve diğer sertifikaları kendi.

İleri teknoloji, yüksek kalite, uygun fiyat ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın bir şekilde tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Yıllarca süren gelişimden sonra firmamız Avrupa'da birçok distribütöre sahiptir, bazıları çok ünlü büyük şirketler ve tanınmış markalar. Her yıl distribütörlerimize binlerce yem botu sağlıyoruz ve yem teknelerimiz yurtdışında sazan avcılığı alanında çok popüler bir ürün haline geldi.

Firma Servisi

1.We söz konusu ürünün garanti süresi iki yıl (pil yarım yıl) satıldıktan sonra söz verir. Kalite sorunları nedeniyle herhangi bir arıza olacaksa, garanti kapsamında ücretsiz olarak distribütörlerimiz için teknik talimatlar ve yedek parçalar sağlayacaktır.

2. Aşağıdaki nedenlerden kaynaklanan arızalar garanti kapsamında değildir:

a. Kötüye kullanımın neden olduğu arızalar.

b. Hareketli veya çarpışan, vb. Gibi yapay faktörlerin neden olduğu arızalar.

3. satış sonrası hizmet için, biz distribütörlerin teknik bakım yeteneğine sahip olması gerekir. Biz değerli müşterilerimiz için en iyi satış sonrası hizmeti sunmak için kararlıyız.

4. hızlı hareket eden uluslararası pazar yakalamak ve değerli müşterilerden gelen talepleri karşılamak için, biz sürekli teknoloji yenilik ve ürün kalitesini artırmak için çalışacağız.

5.We değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz:

Ürünler Kalite, Ürün Fiyatı, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Memnuniyeti.

Şirket takım

Ekibimiz yönetim ekibi, Ar-Ge grubu, üretim ekibi, satış departmanı, satış sonrası servis departmanı ve finans departmanından oluşmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Oda 506, Bina 20, Guangqian Endüstri Parkı, No. 3 Longzhu Road, Taoyuan Caddesi, Nanshan Bölgesi, Shenzhen 518055, Çin