Ana sayfa

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

şirket Profili

 


 

Shenzhen Ruiyihong Tech Co., Ltd., established in 2009, located in Shenzhen China, is a manufacturer of Intelligent Remote Control Bait Boats with well-equipped testing facilities and strong technical force. Shenzhen Ruiyihong Tech Co Ltd, 2009 yılında kurulan, Shenzhen Çin bulunan, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile Akıllı Uzaktan Kumanda Yem Tekneler üreticisidir. We own several patents, CE and other certificates. Birkaç patent, CE ve diğer sertifikalarımız var.

Başlangıçta daha akıllı hale getirmek için ürüne tam dijital dubleks, GPS otomatik navigasyon yelkeni, elektronik pusula ve diğer gelişmiş teknolojileri uyguluyoruz.

İleri teknoloji, yüksek kalite, uygun fiyat ve şık tasarımları ile, ürünlerimiz yaygın olarak kullanıcılar tarafından tanınan ve güvenilen ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilir.
Yem tekne kalite kontrolü:
PCB prosedürü: macun ----- testi ----- sürekli yüksek sıcaklık yaşlanma atölyesinde 72 saat test ----- tekrar test ----- depoya girin.
Yem teknesi prosedürü: ----- kapalı test ----- gölde test ----- kapalı tekrar test ----- paketini birleştirin.
    
We only sell our products to the distributors that own exclusive agency rights in their respective country or region for protecting their interests. Ürünlerimizi yalnızca kendi çıkarlarını korumak için kendi ülkelerinde veya bölgelerinde münhasır acentelik haklarına sahip distribütörlere satıyoruz. OEM service is offered for every distributor. Her distribütör için OEM hizmeti sunulmaktadır.


Biz currently aramak Dünya çapındayerel ajanlar olabilir distribütörler. Biz gelecekteki iş işbirliği ve karşılıklı başarıya ulaşmak için bize hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Ruiyihong Tech Co, Ltd, Shenzhen Çin'de bulunan, 2009 yılında kurulan, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile Akıllı Uzaktan Kumanda Bait Tekneler üreticisidir.Biz birkaç patent, CE ve diğer sertifikaları kendi.

İleri teknoloji, yüksek kalite, uygun fiyat ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından yaygın bir şekilde tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Yıllarca süren gelişimden sonra firmamız Avrupa'da birçok distribütöre sahiptir, bazıları çok ünlü büyük şirketler ve tanınmış markalar. Her yıl distribütörlerimize binlerce yem botu sağlıyoruz ve yem teknelerimiz yurtdışında sazan avcılığı alanında çok popüler bir ürün haline geldi.

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Kartal Bulucu

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Sertifikalar