Ana sayfa

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Teknenin çalışması ve gerçekleştirdiği yoldan çok memnunum. "AUTO" dalış modunu ve GPS sistemini sevdim - Bunlar popüler olacak!

—— Alex

Tekne en modern! Ben güvenle 56lb 6oz ağırlığında PB sazan sadece ilk kez, müthiş kullanılan baitboat çünkü yakalandı söyleyebilirim!

—— Pierre

Çok fonksiyonlu ve değerli satın alma! Balık bulucu harika! Daha önce aldığım tüm teknelerden çok daha iyi!

—— James

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd
Yüksek Sıcaklık Yaşlanma Çalıştayı
Üretim hattı
Test etme donanımları
Test pcb

Yüksek Sıcaklık Yaşlanma Çalıştayı

Üretim hattı

Test etme donanımları

Test pcb

 • Üretim hattı
  Shenzhen Ruiyihong Bilim ve Teknoloji Co, ltd bir fabrika Shenzhen bulunan, çin. Biz birinci sınıf üretim hattı, yüksek sıcaklık yaşlanma atölye, profesyonel test tesisleri, hangi tüm sanayi en gelişmiş yem tekne üreticisi.

  Yem teknesinin kalite kontrolü çok sıkıdır: profesyonel üretim hattımız dünyanın her yerinden değerli müşteriler için en iyi ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

 • OEM / ODM
  Ürünlerimizi yalnızca kendi çıkarlarını korumak için kendi ülkelerinde veya bölgelerinde münhasır acentelik haklarına sahip distribütörlere satıyoruz. Her distribütör için OEM hizmeti sunulmaktadır.

  Biz OEM siparişleri bekliyoruz. Bir yem teknelerinin toplam miktarı bir sipariş için 100'ün üzerinde ise OEM hizmeti sunulmaktadır.

 • Ar-Ge
  Sizin için profesyonel ve ileri teknolojiler sunabilen güçlü tasarım ekipleri ve teknisyenleri var.
  Hızlı hareket eden uluslararası pazara yetişmek ve değerli müşterilerin taleplerini karşılamak için ekibimiz sürekli olarak teknolojiyi yenilemek ve ürünün kalitesini artırmak için çaba gösterecektir.

  duyuru
  Şu anda yerel acenteler olabilecek dünya çapında distribütörler arıyoruz ; Gelecekteki iş işbirliği ve karşılıklı başarıya ulaşmak için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Crystal Qin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)