Ana sayfa

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite GPS Bait Tekne satış için
iyi kalite GPS Bait Tekne satış için
Müşteri yorumları
Teknenin çalışması ve gerçekleştirdiği yoldan çok memnunum. "AUTO" dalış modunu ve GPS sistemini sevdim - Bunlar popüler olacak!

—— Alex

Tekne en modern! Ben güvenle 56lb 6oz ağırlığında PB sazan sadece ilk kez, müthiş kullanılan baitboat çünkü yakalandı söyleyebilirim!

—— Pierre

Çok fonksiyonlu ve değerli satın alma! Balık bulucu harika! Daha önce aldığım tüm teknelerden çok daha iyi!

—— James

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd
Yüksek Sıcaklık Yaşlanma Çalıştayı
Üretim hattı
Test etme donanımları
Test pcb

Yüksek Sıcaklık Yaşlanma Çalıştayı

Üretim hattı

Test etme donanımları

Test pcb

 • Üretim hattı
  Shenzhen Ruiyihong Bilim ve Teknoloji Co, Ltd Shenzhen, Çin bulunan bir fabrika var. Biz tüm sektörde en gelişmiş yem tekne üreticisi olan birinci sınıf üretim hattı, yüksek sıcaklık yaşlanma atölyesi, profesyonel test tesisleri var.

  Yem tekne kalite kontrol çok sıkı: Bizim profesyonel üretim hattı dünyanın her yerinden değerli müşteriler için en iyi ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

 • OEM / ODM
  Ürünlerimizi yalnızca kendi ülkelerinde veya bölgelerinde kendi çıkarlarını korumak için özel ajans haklarına sahip olan distribütörlere satıyoruz. Her distribütör için OEM servisi sunulmaktadır.

  OEM siparişleri kabul ediyoruz. Yem servisi, toplam yem teknesi miktarı 100'ün üzerinde ise sipariş verilir.

 • Ar-Ge
  Sizin için profesyonel ve gelişmiş teknolojiler sunabilen güçlü tasarım ekipleri ve teknisyenlerimiz var.
  Hızlı gelişen uluslararası pazarı yakalamak ve değerli müşterilerden gelen talepleri karşılamak için ekibimiz teknolojiyi yenilemeye ve ürün kalitesini yükseltmeye sürekli olarak çaba gösterecektir.

  duyuru
  Şu anda yerel ajanlar olabilecek dünya çapında distribütörler arıyoruz ; biz gelecekteki iş işbirliği ve karşılıklı başarı elde etmek için bizimle irtibata geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Crystal Qin

Tel: 86-755-25561923

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Oda 506, Bina 20, Guangqian Endüstri Parkı, No. 3 Longzhu Road, Taoyuan Caddesi, Nanshan Bölgesi, Shenzhen 518055, Çin